REJS Z ALL INCLUSIVE: WYSPY KANARYJSKIE + MADERA

WYSPY KANARYJSKIE + MADERA

REJS Z ALL INCLUSIVE 

TERMIN: 15.03.-24.03.2025                       CENA: 4.595 zł + 490 €

 

SANTA CRUZ DE TENERIFE (TENERYFA) -  LAS PALMAS DE G.CANARIA (GRAN CANARIA) - PUERTO DEL ROSARIO (FUERTEVENTURA) – FUNCHAL (MADERA) - SANTA CRUZ DE LA PALMA (LA PALMA) - ARRECIFE DE LANZAROTE (LANZAROTE) - SANTA CRUZ DE TENERIFE (TENERYFA)

Statek MSC OPERA****  - WYJAZD 10 DNIOWY

 

Cena obejmuje:

 • bilet lotniczy na trasie Berlin – Teneryfa – Berlin
 • bagaż podręczny 5kg oraz bagaż główny 20kg
 • 2 noclegi na Teneryfie w hotelu 3* ze śniadaniem (1 nocleg po przylocie, 1 nocleg przed wylotem)
 • Transfer lotnisko – hotel - port – lotnisko
 • 7 noclegów na statku MSC Opera **** - zakwaterowanie w kabinie wewnętrznej Bella
 • serwis bagażowy i kabinowy;
 • wyżywienie - 3 główne posiłki;
 • przekąski między posiłkami;
 • bufet lub przekąski o północy;
 • pakiet ALL INCLUSIVE Easy obejmujący wybrane napoje alkoholowe i bezalkoholowe dostępne bez ograniczeń w barach - pakiet Easy
 • korzystanie z basenu i innych urządzeń sportowo-rekreacyjnych;
 • udział we wszystkich imprezach organizowanych na statku
 • ubezpieczenia KL, NW i bagażu
 • opłata TFG i TFP
 • obowiązkową opłatę portową
 • obowiązkową opłatę serwisową

Cena nie obejmuje:

 • korzystania z punktów usługowych (pralnia, fotograf, salon piękności i odnowy biologicznej, internet);
 • dopłata do kabiny zewnętrznej z oknem 195 €/1 os (390€ - 2 os. w kabinie)
 • dopłata do kabiny z balkonem 490€/1 os. (980€ - 2 os. w kabinie)
 • obowiązkowej opłaty za wycieczki organizowane przez BP ELLA TOURS z polskojęzycznymi przewodnikami – 6 wycieczek – kwota 375€
 • Transferu na lotnisko w Berlinie – cena zostanie skalkulowana w zależności od ilości osób
 • obowiązkowej opłaty za wycieczki organizowane przez BP ELLA TOURS z polskojęzycznymi przewodnikami – 6 wycieczek – kwota 350€

   

 

 

STATEK MSC OPERA ****

MSC Opera wraz ze swymi bliźniaczymi statkami – MSC Armonią, MSC Liricą i MSC Sinfonią należy do mniejszych  jednostek we flocie linii MSC, co przekłada się na kameralną, przyjazną  atmosferę na pokładzie.  W 2014 r. statek przeszedł gruntowny remont, podczas którego wyposażono go w dodatkowe  kabiny i odświeżono wystrój wnętrz.  Restauracje i bufety zostały powiększone, zmodernizowano także centrum wypoczynkowe SPA .

Na statku znajduje się 878 Kabin i apartamentów, które podzielone zostały na różne kategorie w zależności od rozmiaru, umiejscowienia oraz przywilejów, przysługujących ich mieszkańcom. Obok standardowego podziału na Kabiny wewnętrzne, zewnętrzne i apartamenty, linia żeglugowa MSC wprowadziła dodatkowe typy: Bella, Fantastica, Aurea. Kabiny Bella to propozycja dla osób, poszukujących niedrogiego, komfortowego miejsca, w którym wypoczną i zregenerują siły. Od 2021 r. wszystkie Kabiny Bella są kabinami gwarantowanymi. Goście kabin Bella nie mają możliwości wyboru numeru ani położenia Kabiny na statku. Numer Kabiny zostanie przydzielony przez MSC najpóźniej 4 dni przed rejsem.

BARY I RESTAURACJE:

Il Patio - bar na pokładzie 11, podzielony na dwie sekcje. Jedna serwuje pizzę i sałatki, druga dania z grilla na świeżym powietrzu: na śniadanie omlety i placki, a po południu i wieczorem hamburgery, hot dogi oraz frytki.

Lo Spinnaker - bar, położony na pokładzie 11., przy basenie. Serwuje lody w kilkunastu różnych smakach, koktajle, drinki, napoje i desery lodowe np. banana split.

Aroma - kawiarnia, mieszcząca się na pokładzie 6, z miejscami siedzącymi dla 91 gości. Serwuje znakomitą włoską kawę i napoje

La Vele - restauracja samoobsługowa, znajdująca się na pokładzie 11., podzielona na sekcje z różnymi rodzajami potraw np. sałatki i owoce, dania z grilla, makarony itp. W godz. 16-17 serwuje popołudniową herbatę z przekąskami: kanapkami, ciastami

La Caravella i L'Approdo - dwie główne restauracje na statku, mieszczące się odpowiednio na pokładzie 5. oraz 6. Oferują znakomite dania kuchni śródziemnomorskiej, np.: canneloni nadziewane ricottą, szpinakiem i parmezanem, wędzony łosoś i krewetki, risotto z dyni, spaghetti bolognese, pieczona pierś z kurczaka, grillowana wołowina po toskańsku, pieczone ziemniaki i warzywa. La Caravella może pomieścić 681 gości, a L'Approdo 422.


ATRAKCJE SPORTOWE, BASENY:

Bieżnia - długości 200m, przeznaczona dla amatorów biegania i power walkingu.

Pole do shuffleboardu - shuffleboard to brytyjska gra z kilkusetletnią tradycją, znana już w czasach króla Henryka VIII. Gracze, używając specjalnych kijów, mają za zadanie umieścić płaskie dyski w odpowiednich, punktowanych sekcjach wyznaczonego pola.

Pole do mini golfa - niewielkie pole golfowe (5 dołków) znajduje się na pokładzie 13. Sprzęt można wypożyczyć z recepcji na pokładzie 5 .

Le Piscine - dwa baseny otwarte, o głębokości ok. 1,9m. Każdy z nic posiada płytszą strefę, w której mogą się pluskać najmłodsi pasażerowie. Baseny znajdują się na śródokręciu, na pokładzie 11.

Ping-pong - stoły do tenisa stołowego dostępne są na pokładzie 13.

Fitness Centre - wyposażone jest w nowoczesny sprzęt do ćwiczeń Technogym: bieżnie, orbitreki, rowery stacjonarne itp. Za dodatkową opłatą można skorzystać z usług trenera osobistego lub wziąć udział w zajęciach np. pilates lub joga.


ROZRYWKA:

Teatro dell'Opera - sala widowiskowa z miejscami dla 713 gości znajduje się na pokładach 5. i 6. Każdego wieczoru odbywają się tu dwa przedstawienia: musicale, koncerty na żywo, pokazy cyrkowe i akrobatyczne, kabarety itp.

Byblos - klub nocny i dyskoteka z barem i DJ-em, który zapewnia doskonałą zabawę od północy do późnych godzin.

Sklepy i butiki wolnocłowe - sklepy z kosmetykami, perfumami, luksusową biżuterią, pamiątkami z logo MSC, odzieżą, okularami słonecznymi itp.

Caruso Lounge - bar z parkietem do tańca i panoramicznymi oknami, zza których roztacza się wspaniały morski widok. Bar znajduje się na pokładzie 7. Odbywają się tu koncerty, wieczory karaoke, konkursy tańca itp.

Sotto Vento Pub - bar na pokładzie 5., w którym można śledzić ulubione wydarzenia sportowe lub posłuchać muzyki.

Cotton Club - bar na pokładzie 6., posiadający miejsca siedzące dla 155 gości i przestronny parkiet do tańca.

Cards Room - sala gier, z drewnianą boazerią, motywami kolorów karcianych na ścianach i klimatyczną atmosferą. Idealne miejsce dla wszystkich miłośników brydża, kanasty i innych gier.

Piazza di Spagna - bar z parkietem do tańca, mieszczący się na pokładzie 5. Organizowane są tu koncerty fortepianowe, lekcje tańca, wieczory bingo itp.

Art Arcade - galeria sztuki mieści się na pokładzie 7. Organizuje wystawy i aukcje obrazów olejnych, akwarel i litografii.


UWAGI

Obowiązuje ważny paszport 6 miesięcy od dnia powrotu. Dokument musi być ważny podczas trwania całego rejsu, włącznie z wymaganym okresem po powrocie.

Pakiety All Inclusive nie zawierają: tytoniu, pamiątkowych kieliszków, lodów, naleśników, minibaru w kabinie i sklepów firmowych w tym lokali Venchi 1878, kawiarni Lavazza, czekolady i kawy Jean Philippe. Napoje i alkohole mogą być zastępowane w zależności od dostępności i trasy. Na pokładzie statku obowiązuje bezgotówkowy system opłat. Należność reguluje się ostatniego dnia rejsu kartą kredytową (VISA, Mastercard, American Express) na podstawie zbiorczego rachunku. Karty kredytowe należy zarejestrować zaraz po zaokrętowaniu.


Ważne: Zmiana uczestnika – koszt 50€/1 os./statek oraz 700 zł/1 os./bilet lotniczy do miesiąca przed rozpoczęciem wycieczki. Wycieczki organizowane przez armatora z anglojęzycznym przewodnikiem to koszt ok. 100€/1 wycieczka. Podczas niektórych posiłków i wydarzeń na statku obowiązuje strój wieczorowy. Oferta została skalkulowana na dzień 23.02.2024, w przypadku znacznego wzrostu cen biletu lotniczego cena może ulec zmianie.